COACHING


E-coaching

To formuła pracy coachingowej na odległość. Korzystna dla wielu osób ze względu na dostępność, oszczędność czasu, pieniędzy, mobilność i większą ilośc okazji do refleksji nad podejmowanymi sprawami. Na pewno najtańsza formuła coachingu.

Wersja I – wideo sesje za pośrednictwem Skypa, rozmowa w czasie rzeczywistym.

Formuła coraz bardziej popularna. Zapewnia dostęp do wybranego przez siebie coacha niezależnie od miejsca zamieszkania czy aktualnego pobytu. Znosi barierę odległości, napiętych terminów i innych zobowiązań. Wygodna dla ludzi aktywnych i często przemieszczających się w celach zawodowych. Umożliwia szybki kontakt w razie nagłej potrzeby popracowania nad bieżącymi sprawami.

Wersja II – wymiana listów za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wygodna dla osób, które lubią lub wolą porozumiewać się na piśmie, które chcą mieć czas na przygotowanie się, przemyślenia, zastanowienie się nad celem, strukturą działania, postawionym pytaniem czy własną odpowiedzią. Umożliwia łatwy powrót do wcześniej przepracowywanych wątków czy zadań, przegląd pracy, obserwowanie procesu zmian i postępów, archiwizowanie treści i rozwiązań. 

Wersja III – sesje telefoniczne, zwykle jako uzupełnienie dla innych form pracy, w tym dla sesji opartych na bezpośrednich spotkaniach. Korzyści podobne jak dla wideo sesji, ale daje jeszcze lepszą dostępność oraz jeszcze bardziej elastyczne dopasowanie się do czasu czy miejsca.

Zapraszam do e-coachingu także osoby mieszkające i pracujące poza granicami naszego kraju, szukające dla siebie polskiego coacha i coachingu po polsku.


Czytaj dalej…

 

Coaching zarządzania ludźmi

 

Więcej…

 

Coaching dla osób 50+ i 60+

Adresowany jest do osób, które rozważają zainicjowanie zmiany życiowej, chcą zredefiniować swoje cele życiowe i zawodowe, podjąć ważkie decyzje, szukają dobrych dla siebie rozwiązań, borykają się z przełomem wieku dojrzałego. W najprostszej wersji to okazja do przegadania swoich pomysłów na trzecią fazę życia z kimś równie doświadczonym życiowo.

Możemy popracować także nad celami i planami czy przygotowaniem się do życia na emeryturze.

Proponuję specjalne bonusy dla osób w wieku 60+.

Czytaj dalej.

Coaching ról

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj dalej…

 

..

     
     
     
     

1,515 total views, 0 views today