POMOC PSYCHOLOGICZNA


Problem nie jest problemem – rozwiązanie jest problemem.

VIRGINIA SATIR

Powiada się, że wszystko co dobre niestety przemija – na całe szczęście to, co złe też. Radość życia nie jest nam dana raz na zawsze, trzeba o nią zabiegać, codziennie ją pielęgnować. Nie zawsze potrzebna jest Ci psychoterapia, jeśli chcesz odzyskać radość życia, umieć rozwiązywać swoje problemy, mieć poczucie kontroli, lepiej radzić sobie z codziennymi sprawami. Ilu ludzi, tyle życiowych opowieści i tyleż tematów do rozmowy. Jak świadomie i mądrze możesz układać sobie dobre życie, cieszyć się ze swoich osiągnięć, budować odpowiednie relacje z ludźmi, zachować zdrowy rozsądek? 

Zapraszam Cię na spotkania i rozmowy, które pomagają.

Na początek najpierw rozpoznamy i zdefiniujemy problem, ustalimy zasady, których będziemy  przestrzegać, zdecydujesz czego chcesz a co przestaniesz robić, umówimy się na efekt, który chcesz osiągnąć na koniec, w czasie, którego będziesz na to potrzebować, a więc określimy ogólną liczbę sesji. Jeśli uznasz, że jestem tą właściwą osobą, zabierzemy się do pracy i zaczniemy szukać rozwiązań. 

Pewnie już wiesz, że odkładanie spraw najczęściej wcale ich nie załatwia? A przecież dzisiaj jest kolejnym pierwszym dniem życia, jakie mamy jeszcze przed sobą.

Zadzwoń +48 602 656 680 lub napisz biuro@animator.poznan.pl żebyśmy mogli się umówić.

1,210 total views, 0 views today